Automat lakierniczy B3 automat do lakierowania liniowego.

Automat lakierniczy, może być używany do bejcowania jak również do lakierowania.  Automat do lakierownia liniowego elementów długich takich jak listwy itp. Pistolet lakierniczy od jednego do max 6 szt. mocowane są na specjalnych uchwytach w komorze natryskowej automatu lakierniczego. Komora lakiernicza automatu do lakierowania jest wyposażona w wentylator który zapewnia podciśnienie w komorze lakierniczej robota lakierniczego. Komora lakiernicza wyposażona jest również w system filtracji i odzysk materiału (lakieru czy farby). Stół transmisyjny w automacie lakierniczym B3 podzielony jest na dwie części tzw. przetrysk nie trafia na podajnik dzięki czemu niema potrzeby mycia taśmy.

Główne zalety:

Bardzo duża wydajność automatu lakierniczego, odzysk lakieru, prosta obsługa, niski koszt inwestycji. 

Robot lakierniczy dopasowany do potrzeb klienta.

* zastrzegamy sobie możliwość występowania błędów i zmian w danych technicznych

automat do lakierownia listew
polewarka, kurtyna

Polewarka, kurtyna, automat lakierniczy.

Polewarka, kurtyna lakiernicza może być używana do bardzo wydajnego malowania czy lakierowania elementów szerokich płaskich takich jak boki czy tyły mebli. Polewarka jest wyjątkowa łatwa jak również relatywnie tania w użytkowania. Całość materiału który nie trafi na element lakierowany wraca ponownie do obiegu. Czyszczenie polewarki jest bardzo proste i zajmuje kilka minut. Kurtyna lakiernicza jest rodzajem automatu lakierniczego o bardzo dużej wydajności i jakości uzyskiwanej powłoki lakierniczej. 

Główne zalety polewarki:

Wysoka jakość powłoki lakierniczej, prosta obsługa, niskie koszty inwestycji oraz eksploatacji 

Automat lakierniczy i polewarka.

Automat do lakierowania wyposażony w polewarkę lub polewarka z możliwością lakierowania tzw. długich boków. Automat lakierniczy łączący zalety automatu lakierniczego B2 oraz polewarki czy kurtyny lakierniczej. Urządzanie to znajdzie zastosowanie przy produkcji elementów takich jak półki czy boki mebli. Polewarki czy automatu można używać jednocześnie lub każdego z urządzeń pojedynczo.  

foto41big.jpg
B3 Doppelt Mittel

Automat do malowania dwu-kabinowy. 

Automat do malowania - lakierowania liniowego wyposażony w dwie niezależne kabiny natryskowe. Główną  zaletą takiego rozwiązania jest możliwość malowania bardziej skomplikowanych kształtów. Ale zalet tego robota lakierniczego jest znacznie więcej. Oddzielne kabiny to możliwość stosowania różnych metod natrysku, różnych palet kolorów, różnych ustawień grugosci nakładania materiału itd. Wszystko to na robocie o kompaktowej budowie. 

 

foto1big2.jpg

Polewarka skośna automat polewający. 

Polewarka,  kurtyna z uchylnym stołem to rozwiązanie techniczne pozwalające na malowanie nie tylko płaszczyzny ale również tzw boku długiego. Dzięki takiemu rozwiązywaniu skracamy znacznie ilość operacji. Polewarka ta jest idealnym rozwiązaniem dla producentów półek, listew itd. Łączy w sobie prostotę obsługi z dużą wydajnością malowania czy lakierowania. 

 

Zaletą polewarki jest również oszczędność materiału lakierniczego który pracuje w obiegu zamkniętym bardzo mała ilość lakieru czy farby potrzebna jest do uruchomienia polewarki (ok 4 L ) co w przypadku lakierów z oddzielnym utwardzaczem ogranicza straty oraz krótki czas czyszczenia max 5 min. 

Automat do lakierownia

Automat lakierniczy, może być używany do bejcowania jak również do lakierowania.

Szer. Robocza 600 mm.

Ruchomy suport z pistoletami lakierniczymi.

Odzysk lakieru.

System czyszczenia taśmy.

Mała maszyna dopasowywana pod potrzeby klienta

* zastrzegamy sobie możliwość występowania błędów i zmian w danych technicznych

dms-600-4s-2-1
dms-600-4s-i

Mały automat lakierniczy znajdzie zastosowania wszędzie tam gdzie nie jest wymagana szerokość lakierownia większa niż 600 mm. Automat jest wyposażony w 4 pistolety lakiernicze dzięki czemu można w nim lakierować nawet skomplikowanie elementy.

Automat do lakierownia wyposażony jest z pas transmisyjny z którego odzyskany jest lakier.